Chcete jít životem
s jasností a radostí?

Někdy se na své cestě životem ocitneme v bodě, kde nejsme spokojení, ale nevíme, kudy se vydat za světlejšími zítřky. V takových chvílích je neocenitelné, když nám někdo pomůže se zorientovat a znovu najít svoji cestu.

Potřebujete změnu a nový vítr do plachet? Chcete najít cestu svého srdce a začít vyprávět nový příběh? Průvodce Jasnou cestou vás provede 7 kroky ke spokojenějšímu a radostnějšímu životu.

DO 23. 7. V PŘEDPRODEJI ZA ZAVÁDĚCÍ CENU – DORUČENÍ KONCEM ČERVENCE.
 • Obsahuje praktické otázky, cvičení a meditace

 • 7 ústředních témat pro skutečně šťastný život

 • Od tvůrců Nového příběhu a projektu Detox hlavy

Pustit tíhu minulosti, otevřít se novým možnostem, nalézt svou cestu srdce a udělat na ní první kroky.

S tím vám pomůže průvodce Jasnou cestou.
Je pro vás, pokud:

Jak průvodce vypadá?

Prolistujte si ukázky v galerii:

Ochutnejte provázené meditace

Balíček 7 meditací vám umožní vstřebat poznání každého kroku hlouběji, než to zvládne psaný text. Klíčové principy průvodce prožijete díky meditacím celistvěji a zážitek se propíše do všech buněk vašeho těla

Hrdinská cesta
sebepoznání

Ať už řešíte vztahy, kariéru, zdraví nebo celkovou životní (ne)spokojenost, zveme vás na sebe-objevnou cestu o 7 hlavních krocích.

Každý krok cesty obsahuje:

Text, který vám pomůže podívat se na témata svého života v novém světle a udělat v nich prospěšné kroky
Praktické otázky a cvičení pro váš rozvoj a reálnou proměnu života
Meditaci, která vás daným krokem provede prožitkově a do hloubky (je nutno objednat si na této stránce balíček obsahující meditace)
Rozbalit celou cestu

Co na průvodce říkají ostatní?

„Kdykoliv jsem se do textu Jasnou cestou Marka a Víta začetl, oblažila mě vlídnost a klidná jasnost. Jakýsi tichý radostný pocit prostoupil mým tělem. Dlouho jsem nezachytil tak lidský, praktický a přitom hluboký pohled na hrdinskou cestu každého z nás. Nepochybuji, že vás pozvedne na duchu.“
David Kirš
Investor a kouč
„Nečekala jsem, že na mě bude mít průvodce tak uklidňující a velký vliv. Celá cesta mě úplně pohltila a bavila, i když přinášela své výzvy. Konečně jsem opravdu prožila, jak silné může být mé vlastní rozhodnutí a jak se díky správné podpoře může velmi rychle stát mou každodenní realitou. Díky, že se mi teď kráčí životem mnohem lehčeji.“
Šárka Šperková
Průvodkyně přechodovými rituály

Průvodce Jasnou cestou vám pomůže proměnit:

 • ztracenost / na jasnost
 • nejistotu / na sebejistotu
 • trápení / na cennou zkušenost
 • nespokojenost / na vděčnost
 • nízkou sebehodnotu / na zdravou hrdost
 • uzavřenou mysl / na otevřenost zázračným možnostem
 • přešlapování na místě / na akční kroky vpřed

Objednejte si průvodce samostatně nebo s balíčkem vedených meditací

 • 1) Průvodce Jasnou cestou

  549 Kč
  449 Kč
  • Tištěný průvodce Jasnou cestou

  • K tomu PDF verze zdarma

  • Sada MP3 meditací Jasnou cestou

  Objednat průvodce
  Do 23. 7. v předprodeji za zaváděcí cenu – doručení koncem července.

Otázky a odpovědi

Mnoho lidí se cítí ztraceně a necítí se v životě dobře. Neví, kudy se vydat, aby byli šťastní a zároveň žili v prosperitě. Často také nemají důvěru v sebe sama a v to, že by si právě oni mohli vytvořit krásný a naplňující život.

Proto mnohdy udělají ze svého života kompromis – pro nedostatek důvěry se vzdají svých snů a smíří se s (iluzorně) bezpečnou a pohodlnou podobou života. Z takového života však nevyhnutelně vymizí jiskra a radost a dříve či později se objeví nepříjemné výzvy ponoukající nás k tomu, abychom se vrátili na svou pravou cestu.

Naším záměrem je proto pomoci lidem najít jejich cestu srdce. Cestu vedoucí ke štěstí a k nalezení jejich pravého místa ve společnosti, na kterém zažijí skutečnou spokojenost.

Vybrali jsme klíčové kroky vedoucí k naplňujícímu životu a vytvořili z nich ucelenou a efektivní cestu sebepoznání a vnitřní proměny.

Průvodce vám pomůže spojit se se svou bezpodmínečnou hodnotou, získat větší nadhled nad životem a uvědomit si, jaké jsou vaše upřímné sny a jaké akční kroky k nim vedou. Osvojíte si funkční nástroje a techniky práce se sebou, lépe se v sobě zorientujete a posílíte svou sebedůvěru tak, abyste si dovolili kráčet vlastní cestou.

Průvodce Jasnou cestou podpoří každého, kdo touží po větším naplnění nebo jasnosti v životě. Ať už svou cestu srdce teprve začínáte hledat, nebo po ní už jdete a jen potřebujete překonat vnitřní výzvy a projasnit svou vizi na osobní či pracovní rovině, průvodce vám pomůže udělat další kroky směrem ke štěstí.

 • Nenaplňuje vás vaše aktuální práce?
 • Rozhodujete se, kam pokračovat po škole?
 • Chcete se po mateřské dovolené vydat na novou tvořivou dráhu?
 • Nebo prostě jen potřebujete změnu a nevíte, kde a jak začít?

7 kroková cesta s průvodcem vás nasměruje a dodá vám důvěru potřebnou k vykročení na cestu vašeho srdce.

Tištěnou verzi průvodce vám odešleme do 3 pracovních dní. Poté už doba dodání závisí na dopravci. Můžete si zvolit doručení na adresu nebo vyzvednutí na výdejních místech Zásilkovny. Maximálně do týdne byste průvodce měli mít doma. 🙂 Přístup k elektronické verzi vám přijde obratem na váš email.

Průvodce nelze objednat jen v elektronické verzi, protože vnímáme důležitost tištěné formy pro kvalitu vaší cesty s průvodcem. Práce s fyzickou knížkou vás bude více bavit a bude mít větší přínos pro váš růst. Podpoří vás ve vytvoření si speciálního času a prostoru pro vaše objevování sebe sama a vaši vnitřní proměnu. Psaní rukou při sebereflexi a cvičeních je samo o sobě léčivé a vede vás do větší hloubky.

Balíček meditací Jasnou cestou obsahuje 7 audionahrávek – jednu ke každému hlavnímu kroku cesty, na kterou se v průvodci vydáte.

Meditace vás za doprovodu podkresové hudby vezmou na obraznou a vyživující cestu a umožní vám vstřebat poznání každého kroku hlouběji, než to zvládne psaný text. Klíčové principy průvodce prožijete díky meditacím celistvěji a zážitek se propíše do všech buněk vašeho těla.

S audionahrávkami Jasnou cestou proměníte a rozjasníte své vnitřní nastavení a naladění. Pomohou vám pozvednout se ze stavů nízké energie a špatné nálady, získat nadhled a načerpat sílu.

Balíček meditací si můžete koupit na této stránce dohromady s průvodcem Jasnou cestou za 250 Kč, nebo později samostatně za 499 Kč.

Kdo za projektem stojí?

Jsme Marek a Vítek. Provázíme lidi ke šťastnějšímu životu skrze práci se svým vnitřním světem. V průvodci Jasnou cestou nabízíme to, co nám samotným i našim klientům doopravdy funguje být sami sebou a cítit se dobře. Zastáváme celostní přístup k sebepoznání a růstu, který kromě sebeposílení a akčních kroků vpřed zahrnuje také přijetí sebe sama a svých stinných stránek. Tím je umožněna skutečná dlouhodobá proměna.

Máte otázku?

Kontaktujte nás přes tento formulář nebo nám napište na [email protected].

Nová objednávka

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (e-mail, jméno) podle našich zásad pro zpracování osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrze tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.

Nová objednávka

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (e-mail, jméno) podle našich zásad pro zpracování osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrze tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.